Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2049
Stary 27.07.2010, 22:46
Nie do wiary. Wejdzie jeden z drugim na forum Wisły i poucza jak to warto kibicować Lechowi oraz jakie to korzyści dla Wisły za tym stoją. A jeśli nie, to ma się kompleksy lub leci się na skargę do modów (jak by nie patrzeć osób kompetentnych do ucięcia chorych dyskusji). Jak się wam podobała flaga "J G" z przekreśloną gwiazdą, wyeksponowana na środku trybuny oraz pozdrowienia dla koleżanki zza Błoń? A tak w ogóle tematy traktujące o meczach warto chyba zamykać na godzinę przed i dwie po meczu - robi się tam chat i właśnie jakieś docinki.
Ostatnio edytowane przez Arturo Qr2nów : 27.07.2010 o godz. 22:49.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując