|
Nie do wiary. Wejdzie jeden z drugim na forum Wisły i poucza jak to warto kibicować Lechowi oraz jakie to korzyści dla Wisły za tym stoją. A jeśli nie, to ma się kompleksy lub leci się na skargę do modów (jak by nie patrzeć osób kompetentnych do ucięcia chorych dyskusji). Jak się wam podobała flaga "J G" z przekreśloną gwiazdą, wyeksponowana na środku trybuny oraz pozdrowienia dla koleżanki zza Błoń? A tak w ogóle tematy traktujące o meczach warto chyba zamykać na godzinę przed i dwie po meczu - robi się tam chat i właśnie jakieś docinki.
Ostatnio edytowane przez Arturo Qr2nów : 27.07.2010 o godz. 22:49.
|