Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5112
Stary 27.07.2010, 22:39
Najpierw haslo dekady. Cupial na wiesc ze Lech zainkasowal 15mln euro ochoczo wyciaga z kieszeni taka sama kwote bo chce im dorownac. Pewnie sam Cupial dzis trzymal kciuki za Poznaniakow zeby miec motywacje!
Na deser argument tysiaclecia. Kibicujmy Lechowi bo beda o nas dobrze mowic w Europie!
Kibic pierwszej brzegu Crveny na podobny tekst o kibicowaniu Partizanowi zsikaliby sie ze smiechu. Powoedz tez kibicom Cracovii zeby nas wspierali we czwartek bo dzieki nam Europa bedzie z podziwem na Krakow spogladac i podniesiemy prestiz ligi! A tutaj taki tekst na powaznie. Naprawde nie do wiary skad sie tacy goscie urywaja
Ostatnio edytowane przez orzeu : 27.07.2010 o godz. 22:44.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując