Wyświetl pojedynczy post
gromaders
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5100
Stary 27.07.2010, 21:54
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Poziom dyskusji w tym wątku sięgnął dna. Na pewno z rana pokasuję połowę postów, jeśli wcześniej nie zrobi tego ktoś inny. Teraz nie mam na to czasu ani ochoty.

Wynik satysfakcjonujący, choć bez szału. 1-0 daje Sparcie możliwość gry z kontry, należy liczyć że coś na wyjeździe strzelą.

Meczu nie widziałem, ale martwi mnie sygnalizowana przez komentatorów zwyżka formy Amiki. Czy faktycznie Poznaniacy grali lepiej?
faktycznie grali lepiej niż tydzień temu nawet sporo lepiej, mieli trochę okazji żeby prowadzić, ale na szczęście nic z tego nie wyszło, miejmy nadzieję że Sparta coś dołoży jeszcze w pyrlandii
Odpowiedz cytując