flamengista napisał(a):

Poziom dyskusji w tym wątku sięgnął dna. Na pewno z rana pokasuję połowę postów, jeśli wcześniej nie zrobi tego ktoś inny. Teraz nie mam na to czasu ani ochoty.
Wynik satysfakcjonujący, choć bez szału. 1-0 daje Sparcie możliwość gry z kontry, należy liczyć że coś na wyjeździe strzelą.
Meczu nie widziałem, ale martwi mnie sygnalizowana przez komentatorów zwyżka formy Amiki. Czy faktycznie Poznaniacy grali lepiej?
|
faktycznie grali lepiej niż tydzień temu nawet sporo lepiej, mieli trochę okazji żeby prowadzić, ale na szczęście nic z tego nie wyszło, miejmy nadzieję że Sparta coś dołoży jeszcze w pyrlandii