Wyświetl pojedynczy post
maro olTSkul
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: VI / V

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7937
Stary 27.07.2010, 21:50
wreszcie wszedł jakiś trójniaczek ; Anderlecht, Sparta i CSKA Sofia . Konsekwentnie na czwartek -Wisełka, Maritimo, oraz AZ Alkmaar .
TYLKO WISŁA TS
Odpowiedz cytując