Wyświetl pojedynczy post
Pancratius
Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5084
Stary 27.07.2010, 21:34
Amika przegrała...I bardzo dobrze nie wiem czy to zmęczenie ale wyglądało to tak jakby ostatnie 25 minut czekali na koniec meczu i wynik 0-0 im się należy.Taka postawa wkur*** ludzi. Znowu atak lecha leży i kwiczy.Ani jednej akcji środkiem boiska.Same wrzutki które były dość słabe.
Jak bym oceniał tylko 2 połowę to wynik sprawiedliwy bo przed przerwą obie drużyny grały padakę.
Odpowiedz cytując