Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4992
Stary 27.07.2010, 20:47
tofik napisał(a):Wyświetl post
Ten Peszko to cienias jest. Miał sezon życia, a teraz pewnie wróci do swojej prawdziwej średniej czyli 0 goli na sezon i dobrze dla nas.
No bo on tylko szybko biega, umiejętności stricte piłkarskie natomiast ma strasznie małe. Ale na ligę to wystarczy spokojnie, Polonie Bytom czy inne Arki zaskoczy nie raz.
Odpowiedz cytując