tofik napisał(a):

Ten Peszko to cienias jest. Miał sezon życia, a teraz pewnie wróci do swojej prawdziwej średniej czyli 0 goli na sezon i dobrze dla nas.
|
No bo on tylko szybko biega, umiejętności stricte piłkarskie natomiast ma strasznie małe. Ale na ligę to wystarczy spokojnie, Polonie Bytom czy inne Arki zaskoczy nie raz.