Wyświetl pojedynczy post
marco94
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4988
Stary 27.07.2010, 20:45
Wcisa Nh napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem takiego podejscia. Nienawiść to nienawiść, czy Boże Narodzenie, czy Wszystkich Swietych czy sezon ogórkowy, nienawiść to nienawiść koniec kropka. J**** Lecha i oby już dziś odpadł z walki o LM. Dziekuje dowidzenia
Dokładnie.
Odpowiedz cytując