|
Senior Member
Offline
|
#4988

27.07.2010, 20:45
|
Wcisa Nh napisał(a): 
|
Nie rozumiem takiego podejscia. Nienawiść to nienawiść, czy Boże Narodzenie, czy Wszystkich Swietych czy sezon ogórkowy, nienawiść to nienawiść koniec kropka. J**** Lecha i oby już dziś odpadł z walki o LM. Dziekuje dowidzenia
|
Dokładnie.
|
|