|
Jeśli Sparta awansuje, to nie po łatwym 3-0 (szkoda). Tak jak wielu pisało, mecz meczowi nie równy. Jeśli ktoś myślał że Lech zostanie rozniesiony przez Spartę 3-0 bo męczył się z Azerami to był naiwny. Mecz meczowi nierówny.
Ja upatruje szansy dla Sparty w tym że nie stracą gola. Nie muszą wygrać , byle nie stracili gola. W Poznaniu paradoksalnie przy remisie 0-0 w Pradze będzie im się grało lepiej. To Lech będzie atakował a każdy remis bramkowy premiuje Czechów. Zobaczymy jak będzie. Na razie nie wygląda to dobrze.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|