|
Nawet dobrze Lech gra ale i tak pewnie Czesi coś wcisną - polskie druzyny czy graja dobrze czty zle zawsze takie mecze przegrywaką.
Ładne zachwanie tego Czecha co zawolal lekarza mimo, ze sedzia i jego koledzy nie przerwali gry gdy Drygas leżał - mógł sie chlopak udusić.
|