|
Ale ta Sparta słaba...
Jedynie gra Sionko....
P.S
Do Wislackich fanów kuchenkorza.
To ****a, że jak Sparta to praktycznie ich ostatnia poważna przeszkoda do LM.A gdy wejdą do LM, zobaczymy mistrzostwa w nadchodzących latach jak świnia niebo.
Radzę się zastanowić, a nie ślepo patrzeć się na jakieś śmieszne punkty, które dadzą nam tyle co nic.Musimy liczyć na siebie jeśli chcemy być rozstawieni.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 27.07.2010 o godz. 20:23.
|