Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4971
Stary 27.07.2010, 20:21
Ale ta Sparta słaba...
Jedynie gra Sionko....

P.S
Do Wislackich fanów kuchenkorza.

To ****a, że jak Sparta to praktycznie ich ostatnia poważna przeszkoda do LM.A gdy wejdą do LM, zobaczymy mistrzostwa w nadchodzących latach jak świnia niebo.
Radzę się zastanowić, a nie ślepo patrzeć się na jakieś śmieszne punkty, które dadzą nam tyle co nic.Musimy liczyć na siebie jeśli chcemy być rozstawieni.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 27.07.2010 o godz. 20:23.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując