Po pierwszej połowie można powiedziec tyle. Tacy azerowie są groźniejsi niż czesi. Widać, że Sparta bez formy, strasznie się denerwują, nie ma przyspieszenia. Tacy azerowie jak im się pozwoli trochę pograć to atakują jak szaleni. To jest ostrzeżenie dla Wisły

Co jeszcze o meczu można powiedzieć...Lech ma szansę ale czuję że nie odważą się mocniej zaatakować w 2 połowie i to będzie błąd. U siebie powtórzą wynik z Interem i tyle...Sparta słaba, na ich miejscu atakowałbym