|
Dla tych Wiślaków, którzy kibicują Lechowi, bo "grają dla dobra polskiej piłki" radzę się zastanowić ilu kibiców Lecha będzie kibicować nam, którzy też dla dobra polskiej piłki będziemy grać.
Co do meczu to na razie wyczekiwanie. Lech jeśli chce coś ugrać musi przypilnować Sionko, bo przed chwilą na lajcie minął 2.
|