Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4954
Stary 27.07.2010, 19:55
julo napisał(a):Wyświetl post
Myślałem że Sparta troche lepiej sie pokaże.
Sparta lepiej się nie pokaże bo:
- piłkarsko została jedynie nazwa z przed lat.Drużyna wprawdzie w zeszłym sezonie nie przegrała meczu ale ligi nie zawojowała z wielka przewagą, ba wygrała ją tak samo jak Amica u nas. Gdyby nie remis (1-1) w przedostatniej kolejce w Ostravie prażanie nie mieliby czego świętować. Mistrzem byliby pewnie Hanysy czyli Chacharzi.
- kibicowsko nie ma porównania pomiędzy naszymi krajami. Ich sufit jest naszą podłogą. Jedyną ekipą w "polskim" stylu jest Banik a to zapewne dzięki wpływom Gieksy.
Powód: Planc....mój avatar moja tarcza :-))))
Ostatnio edytowane przez spartan : 27.07.2010 o godz. 19:59.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując