julo napisał(a):

|
Myślałem że Sparta troche lepiej sie pokaże.
|
Sparta lepiej się nie pokaże bo:
- piłkarsko została jedynie nazwa z przed lat.Drużyna wprawdzie w zeszłym sezonie nie przegrała meczu ale ligi nie zawojowała z wielka przewagą, ba wygrała ją tak samo jak Amica u nas. Gdyby nie remis (1-1) w przedostatniej kolejce w Ostravie prażanie nie mieliby czego świętować. Mistrzem byliby pewnie Hanysy czyli Chacharzi.
- kibicowsko nie ma porównania pomiędzy naszymi krajami. Ich sufit jest naszą podłogą. Jedyną ekipą w "polskim" stylu jest Banik a to zapewne dzięki wpływom Gieksy.