|
Przypomnę, jesteśmy w temacie "Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn".
Lech jest Polską drużyna i gra w el. LM. Wszelkie pytania dotyczące transmisji są na miejscu.
Po wiec spamujecie i publikujecie tutaj swoje wątpliwej wartości wynurzenia?
Powód: Nie, nie wszystkie. A już na pewno nie te, dotyczące trybu pełnoekranowego!
Ostatnio edytowane przez flamengista : 27.07.2010 o godz. 19:34.
|