Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1337
Stary 27.07.2010, 18:17
Oglądałem jakiś czas temu dokument o tym jak wiedzie się Smolarkowi w Kavali. Widać, że był mocno przybity swoją karierą piłkarską. Smęcił coś, że wolałby grać w Hiszpanii, albo w Anglii, a nie ugniać się za piłką w małym miasteczku jakim jest Kavala. Najlepsze było jak opowiadał co robi w ciągu dnia. Siedzi całymi dniami w hotelu oglądając telewizję, bądź grając na PS3, a poza tym zabiera Sosina na trening swoją Audi A8. Jeszcze trener ma czelność zmuszać go do treningu! Może gdyby miał inny charakter to inaczje rozwinęłaby się jego kariera.

Tak z ciekawości znalazłem ile Ebi zarobił przez ostatnią rundę w Kavali. Wziął 300 tys. do ręki za podpisanie kontraktu + 300 tys. za jedną rundę. Za to dał od siebie 3 gole w 15 meczach ligowych i 0 goli w 3 meczach Pucharu Grecji.
Cytat:
W poniedziałek we wczesnych godzinach popołudniowych Ebi Smolarek spotkał się z dyrektorem sportowym PAOK-u Saloniki, Sergio Conceicao. Były reprezentant Portugalii powiedział, że jest w stanie zapłacić mu maksymalnie 500 tys. euro za sezon. Chwilę zawahania PAOK- u wykorzystał prezes Kavali Stavros Psiomadis. Smolarek do końca czerwca zarobi 300 tysięcy euro. Oprócz tego drugie 300 tysięcy dostanie do ręki. Za kolejne dwa sezony dostanie po 700 tysięcy euro. Jeśli strzeli odpowiednią liczbę bramek, a Kavala wejdzie do europejskich pucharów, kontrakt Lebiego może urosnąć nawet do 850 tysięcy euro!
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Euz...683,1,379.html
Odpowiedz cytując