kondzio7 napisał(a):

ja jednak mam taka cicha nadzieje ze sie wyrobia na 4 runde
|
Nie ma bata
Ja w ogóle na miejscu Wisły to bym zaczął sprzedawać karnety na Hutnika
Puchary odpadają, Arka jak rozumiem odpada, zostaje 6 meczów, w tym jeden 'hitowy' i to dopiero w pod koniec listopada.
Promocja jakakolwiek już odpada, będzie burdel z biletami/karnetami.
Olać ich , niech dłubią do marca - potencjał tej rundy został i tak już całkowicie zmarnowany.