Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13120
Stary 27.07.2010, 17:47
kondzio7 napisał(a):Wyświetl post
ja jednak mam taka cicha nadzieje ze sie wyrobia na 4 runde
Nie ma bata
Ja w ogóle na miejscu Wisły to bym zaczął sprzedawać karnety na Hutnika
Puchary odpadają, Arka jak rozumiem odpada, zostaje 6 meczów, w tym jeden 'hitowy' i to dopiero w pod koniec listopada.
Promocja jakakolwiek już odpada, będzie burdel z biletami/karnetami.

Olać ich , niech dłubią do marca - potencjał tej rundy został i tak już całkowicie zmarnowany.
Odpowiedz cytując