Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1331
Stary 27.07.2010, 17:39
Dla mnie Polonia ani na papierze, ani w praktyce nie wygląda bardzo mocno. Wróżę 4-7 miejsce na koniec sezonu, szczególnie po tym, jak kolega polonista rozpisał 'podstawowy' skład. I to niby ma starczyć na mistrzostwo? Jeden Smolarek tu nie pomoże.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 27.07.2010 o godz. 17:42.
Odpowiedz cytując