Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Adam
Member
Od: 05.2010
Skąd: Krk
Offline
#
32059
27.07.2010, 17:30
7 kotów
napisał(a):
Ludzie, przestancie wrzucac teksty z translatora, bo to juz brzmi jak pamietne “wy wiecie, my fiksujemy w aeroplanie”.
Sorry
Ale co lepiej zeby mu napisac spadaj sam sobie radz? Czesc tekstu jest w miare zrozumiala
Adam
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adam
Znajdź inne posty napisane przez Adam