|
Dziwie się , bardzo się dziwie Majchrowskiemu że przed zbliżającymi się wyborami nie próbuje nawet zatuszować swojej kompromitacji.Jakby tylko chciał to by nacisnęli razem ZiKiT-em na Polimex- 2 dodatkowe żurawie powinny już od dawna ukladać dach od północy.Wtedy by nie było problemu-przynajmniej z oświetleniem.Może prezydent już się poddał i nie będzie startował?Inaczej trudno zrozumieć że nawet za 5 dwunasta nie przyspieszają a wręcz zwalniają. Wydaje mi się że położyli już lagę na tej budowie i czekają aż sprawa ucichnie
|