Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13115
Stary 27.07.2010, 17:05
Czy był ktoś na stadionie po zamontowaniu słupków do monitoringu?. Pojawiła się informacja że zasłaniają widok dolnym rzędom trybun. Mam cichą nadzieję że to nieprawda ale przecież u nas wszystko możliwe
Odpowiedz cytując