Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13114
Stary 27.07.2010, 17:03
Kara obowiązuje, gdy inwestor nic nie zawali.
W tym wypadku jeśli miasto nakaże zapłacić Polimexowi karę, to ten wykaże niedociągnięcia miasta i jego odpowiedzialność za opóźnienia. Problem więc nie w umowie, lecz w nierzetelności miasta w jej dotrzymywaniu.

crazykaro napisał(a):Wyświetl post
A czy po drugiej stronie blon nie ma przypadkiem masztów tylko na jednej trybunie
Tak, są na jednej. A pod dachem drugiej, najwyższej lampy są podczepione bezpośrednio.
Ostatnio edytowane przez rav : 27.07.2010 o godz. 17:06.
Odpowiedz cytując