Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13111
Stary 27.07.2010, 17:00
Abstrakcja napisał(a):Wyświetl post
Wisła po zakończeniu prac związanych z oświetleniem ma mieć łącznie 2 000 lx a do zorganizowania meczu w IV rundzie potrzeba : 1400 lx więc spokojnie teraz już mamy dwa "słupy" oświetleniowe(na zachodzie) i cztery na wschodzie więc to już jest na pewno ponad 1400 lx.
Tutaj chodzi raczej o równomierne oświetlenie całego boiska...
Odpowiedz cytując