Mario Nh napisał(a):

Nadzieja matką wynalazków.
Tak z ciekaowości wszedłem sobie na oficjalną Legii i prosze...
http://stadion.legia.com/
Odliczają sekundy. Profesjonalizm pełną gębą.
A u nas cisza jakbyśmy mieli dopiero w przyszłym roku wejść na stadion. Nikt nic nie wie.
|
Legia pod względem marketingowym podąża ku Europie - tylko u nas póki co wszystko stoi w miejscu, podobnie jak budowa stadionu.
Mam nadzieję, że ten nowy pion niebawem poskutkuje i wdrąży kilka ciekawych pomysłów.