Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13107
Stary 27.07.2010, 16:31
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Nadzieja matką wynalazków.

Tak z ciekaowości wszedłem sobie na oficjalną Legii i prosze...
http://stadion.legia.com/
Odliczają sekundy. Profesjonalizm pełną gębą.
A u nas cisza jakbyśmy mieli dopiero w przyszłym roku wejść na stadion. Nikt nic nie wie.
Legia pod względem marketingowym podąża ku Europie - tylko u nas póki co wszystko stoi w miejscu, podobnie jak budowa stadionu.

Mam nadzieję, że ten nowy pion niebawem poskutkuje i wdrąży kilka ciekawych pomysłów.
Odpowiedz cytując