Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13104
Stary 27.07.2010, 16:15
Nie ma opcji, że zdążą.
Można było by mieć jakąkolwiek nadzieję, gdyby faktycznie pracowali na 2 zmiany.A jak jest, możecie sami sobie zobaczyć na kamerce.
Zastanawia mnie czego to może być wina.Brakujących prefabrykatów, kasy, złej pogody?
Poza tym dlaczego jeszcze nie zrobiono testów głównego oświetlenia z masztów?A może coś mnie ominęło?
Zostaje kwestia głównej kamery.Gdzie ona ma stać? Wiadomo coś?
Gdzie stanowiska komentatorskie?Trzeba zrobić stanowiska dla mediów (a więc odpowiednie siedziska z łączami ), vipów, właściciela- przecież tego typu miejsc nie posiada trybuna wschodnia.
Trzeba w jakiś sposób wyposażyć trybunę.
Borek przecież nie będzie siedział na taborecie i relacjonował nasze widowisko a dziennikarze notowali rzeczy pisząc na kolanie....

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując