Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
swirson
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: spod plusa
Offline
#
17376
27.07.2010, 15:34
Poszukuje kogoś z Mszany Dolnej lub okolic. Priv
Dzięki pablo92TSW i marcinm
Powód: Nieaktualne
Ostatnio edytowane przez swirson : 27.07.2010 o godz. 20:17.
PIJACZKI OSIEDLOWE '97 - KTO NIE PIJE TEN SPRZEDAJE
Zrobisz loda, będzie zgoda.
swirson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do swirson
Znajdź inne posty napisane przez swirson