Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17373
Stary 27.07.2010, 15:14
SzopAsR napisał(a):Wyświetl post
Na Ipla . Mozesz ten program zainstalowac razem z gadu
http://forum.wiaralecha.pl/index.php...pic=3805&st=60 :
Cytat:
Niestety meczu nie będzie na Ipla. Pisałem maila do nich w tej sprawie.
zmiana :

Cytat:
Od 19.30 transmisja z Pragi na ipli, tylko dla Polskich IP!
Ostatnio edytowane przez szprotson : 27.07.2010 o godz. 16:57.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując