Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Skipper
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx
Offline
#
17371
27.07.2010, 14:55
pan_premier
napisał(a):
Czy wstęp na boisko do plażówki pod forum jest płatny?
Info z 2-giej ręki mi ostatnio mówiło że NIE, trzeba tylko jakiś dokument zostawić w ramach wypożyczenia piłki.
everybody on earth wanna rap
Skipper
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Skipper
Odwiedź stronę domową użytkownika Skipper!
Znajdź inne posty napisane przez Skipper