Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4931
Stary 27.07.2010, 14:00
sessegnon napisał(a):Wyświetl post
Piszesz o złym programie.Mecz będzie na CT4, a jego na HB nie ma.
Kanały z wyższą numeracją są w C+ na astrze,oczywiście jak się ma antenę ustawioną na 2 satelity.Sorry za telewizyjny OT.
Odpowiedz cytując