kondzio7 napisał(a):

panowie na platformie N znajde jakis kanal co mecz bedzie pokazywany? oczywiscie chodzi mi o jakis czeski kanal
|
szlaQ napisał(a):

Ja mam to samo pytanie ale odnośnie Cyfry +
|
Nie jakiś tylko CT4

Tak jak już wcześniej pisałem dostępny jest tylko na południu Polski w dvb-t.
a satelicie go nie znajdziecie, bo jest na Astrze 19,2 a w dodatku zakodowany.