cinekw napisał(a):

|
A ty co, Nostradamus jesteś, że już wiesz że się zkompromitują? Meczyk obejrze ale nie spodziewam sie kompromitacji Lecha
|
Nie mam nic przeciwko, by "mistrz" się skompromitował. Balonik medialny w końcu pękłby. Wtedy poznaniacy zobaczą czym w rzeczywistości jest ich drużyna.
Sorry za offtop.