Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2616
Stary 27.07.2010, 13:01
cinekw napisał(a):Wyświetl post
A ty co, Nostradamus jesteś, że już wiesz że się zkompromitują? Meczyk obejrze ale nie spodziewam sie kompromitacji Lecha
Nie mam nic przeciwko, by "mistrz" się skompromitował. Balonik medialny w końcu pękłby. Wtedy poznaniacy zobaczą czym w rzeczywistości jest ich drużyna.

Sorry za offtop.
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 27.07.2010 o godz. 13:06.
Odpowiedz cytując