Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wajefel
Member
Od: 07.2010
Offline
#
32029
27.07.2010, 12:57
Ja też nie rozumiem co połowa forum ma do Kowalskiego. Może z Torresem sobie nie poradzi, ale z Azerami?
wajefel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wajefel
Znajdź inne posty napisane przez wajefel