Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#870
Stary 27.07.2010, 12:39
zastanawiam sie czy nie było możliowsci tak ustawic drużynę, aby w kadrze złapać wiekszość trybuny wschodniej,mam na mysli dokładnie napis WISŁA KRAKÓW 1906 .szkoda,byłoby ciekawiej,Pozdrawiam
Odpowiedz cytując