Wyświetl pojedynczy post
cuul
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32027
Stary 27.07.2010, 12:39
sportnh napisał(a):Wyświetl post
Gosciu, ja nie pisze o Azerach tylko generalnie, nie chce widziec tego zawodnika w pierwszej jedenastce Wisly.
Ale to nie Ty ustalasz skład i to nie Ciebie rozliczają z wyników. Sam Kasperczak pewnie wolałby Terry`ego w pierwszej drużynie, ale go nie ma i gra tymi piłkarzami których ma. I wiedzą w klubie, że jest problem ze srodkiem obrony, bo próbują ściągnąć kogoś na tą pozycję. Z jakim skutkiem, się okaże, ale nie ma co panikować przed meczem w 3 rundzie i to z takim przeciwnikiem.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki" - H. Reyman
Odpowiedz cytując