sportnh napisał(a):

|
Gosciu, ja nie pisze o Azerach tylko generalnie, nie chce widziec tego zawodnika w pierwszej jedenastce Wisly.
|
Ale to nie Ty ustalasz skład i to nie Ciebie rozliczają z wyników. Sam Kasperczak pewnie wolałby Terry`ego w pierwszej drużynie, ale go nie ma i gra tymi piłkarzami których ma. I wiedzą w klubie, że jest problem ze srodkiem obrony, bo próbują ściągnąć kogoś na tą pozycję. Z jakim skutkiem, się okaże, ale nie ma co panikować przed meczem w 3 rundzie i to z takim przeciwnikiem.