Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
bakiagh
Member
Od: 05.2009
Offline
#
13095
27.07.2010, 12:22
Cytat:
Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą.
No własnie jestem z Nowego Targu więc u mnie górali nic nie wiedzą. ;p
A tak na serio to fajnie by było jakby był w barwach Wisełki.
bakiagh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bakiagh
Znajdź inne posty napisane przez bakiagh