Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13094
Stary 27.07.2010, 12:19
bakiagh napisał(a):Wyświetl post
Ja mam takie pytanko. Czy ta betonowa konstrukcja zewnętrzna naszego "pięknego" stadionu będzie w jakiś sposób pomalowana czy po prostu zostanie taka surowo betonowa.
Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą.
Odpowiedz cytując