sportnh napisał(a):

|
dzieki, chociaz tam jest napisane "Po raz ostatni przed czwartkowym meczem w Lidze Europejskiej piłkarze Wisły Kraków trenowali rano. ", wiec jutro ewentualnie raczej jakis rozruch popoludniu
|
W sumie racja. Jutro pewnie będzie rozruch już na SS.