Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1362
Stary 27.07.2010, 12:18
sportnh napisał(a):Wyświetl post
dzieki, chociaz tam jest napisane "Po raz ostatni przed czwartkowym meczem w Lidze Europejskiej piłkarze Wisły Kraków trenowali rano. ", wiec jutro ewentualnie raczej jakis rozruch popoludniu
W sumie racja. Jutro pewnie będzie rozruch już na SS.