Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1361
Stary 27.07.2010, 12:16
dzieki, chociaz tam jest napisane "W środę Wiślacy będą trenowali po południu i będzie to ich ostatni trening przed meczem z FK Karabach."
Ostatnio edytowane przez sportnh : 27.07.2010 o godz. 12:18.