Jacob06 napisał(a):

Kiedy będzie losowanie par IV rundy eliminacji do Ligi Europejskiej ? Dzień po pierwszym meczu z Azerami ?
Nie mogę nigdzie znaleźć...
|
adikos1906 napisał(a):

|
Mam pytanko.Kiedy będzie losowanie 4 rundy ? ;>
|
Blaszczu16 napisał(a):

|
dzień po rewanżu z Azerami
|
Losowanie jest zawsze w piątek, jak wiadomo do IV rundy nie przechodzą współczynniki pokonanych rywali, więc losowanie jest po rewanżu.