Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1596
Stary 27.07.2010, 11:48
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nic dziwnego że plują jadem, skoro na froncie walki z "kibolami" zostają sami.
Mam nadzieję, że ITI trochę zmądrzało.
Dupa nie zmądrzało, ale pewnie wiatr hula im w portfelach. Nie mamy jednak wyjścia, musimy spróbować.
Odpowiedz cytując