|
Senior Member
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony
Offline
|
|
kibicwisły1906 napisał(a): 
Co do zawodnika z nazwiskiem, który był uczestnikiem MŚ chodzi o napastnika jednego z krajów afrykańskich...
Transfery do czasu przejścia Azerów są w zawieszeniu - coraz mniej jest szans na zatrudnienie Chaveza tak na marginesie - zakładając, że Cleber kończy karierę w grudniu, Kowalski nie nadaje się do Wisły - pozostaje nam jedynie Bunoza a w związku z tym potrzebujemy kogoś kupić a nie wypożyczyć ewentualnie zatrudnić z wolnego transferu by za rok nie urządzać kolejny raz castingu...
|
jakieś źródła?
|
|