Bartoch3tsw napisał(a):

|
Myślę że na 1i 4 kupisz w dniu meczu w kasach Hutnika
|
czyli nie trzeba sie spieszyc,dzieki
ale jakby ktos byl i mogl spytac jak sytuacja z 1 i 4 czy spora szansa jest ze w dniu meczu na stadionie jeszcze bedzie mozna dostac to bym byl wdzieczny, dzieki