Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4912
Stary 27.07.2010, 11:03
julo napisał(a):Wyświetl post
Jednak pokażą mecz Kolejorza w el. LM na Polsacie Sport.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

Ja tam obejrze na pepikach. W końcu trzymam ich strone i fajnie sie będzie cieszyć razem z nimi
heh jak pokażą w otwartej u pepików co u nas ściąga, to plszmacie nie uda sie zakodować nam meczu
I u nich jest bardziej odpowiedni komentarz dla mnie przynajmniej
Odpowiedz cytując