Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1325
Stary 27.07.2010, 10:54
Czy wszyscy są zgodni tego nie jestem pewien
Może to się wiąże z tym, że nigdy nie byłem zwolennikiem zatrudniania emerytów, wyłącznie za zasługi.

Żuraw w ostatnich 4 sezonach w Celticu, Larisie i Omonii nie strzelił ani razu 10 bramek w lidze, a kilka lat temu był jeszcze podporą reprezentacji. Obecnie jako 34 latek myśli o tym jak dograć ostatni, bądź przedostatni sezon piłkarski.

Statystyki Żurawia w ostatnich 4 sezonach w lidze:
2006/2007 - 6 goli
2007/2008 - 6 goli
2008/2009 - 9 goli
2009/2010 - 8 goli

Wichniarek w analogicznym okresie ma ciut lepsze statystyki, ale grał też w średnio więcej meczy w sezonie niż Żuraw:
2006/2007 - 10 goli
2007/2008 - 10 goli
2008/2009 - 12 goli
2009/2010 - 0 goli

Oczywiście nasza liga jest słabsza niż bundesliga, ale słabsi są również koledzy na boisku, który te piłki mają wykładać, a napastnik aby zdobywać bramki musi dostawać dużo piłek na nogę.
Jak będzie okaże się za 10 miesięcy, ale pisanie tu o granicy 30 bramek, czy nawet kilkunastu jest lekką przesadą jak dla mnie.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 27.07.2010 o godz. 10:57.
Odpowiedz cytując