Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna
Offline
#
2611
27.07.2010, 10:54
Mam taką prośbę, mógł by ktoś nagrać studio po meczowe, które będzie na kanale Polsat Futbol, niestety nie posiadam tego programu a ostatnio ponoć mówili ciekawe rzeczy, tak że z góry dzięki jak ktoś nagra i wrzuć w neta.
zloto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zloto
Znajdź inne posty napisane przez zloto