Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2611
Stary 27.07.2010, 10:54
Mam taką prośbę, mógł by ktoś nagrać studio po meczowe, które będzie na kanale Polsat Futbol, niestety nie posiadam tego programu a ostatnio ponoć mówili ciekawe rzeczy, tak że z góry dzięki jak ktoś nagra i wrzuć w neta.
Odpowiedz cytując