|
Wolf, ty jesteś modem, zachowujesz się jak gówniarz a Maciek się daje prowokować, po piszcie na PW, a nie robicie tu chlew.
Jeżeli szukamy kogoś z nazwiskiem, to musi to być jakiś Polak, zagraniczna gwiazda, którą rozpozna przeciętny Kowalski, musiała by grać w jakimś topowym Europejskim klubie, a na ściągniecie takiego grajka nas nie stać. Z drugiej strony już teraz by można było zrobić niezła kampanie z Mackiem i np: Jakimś młodszym graczem, typu Brożek, myślę, że to by bardziej trafiło niż jakiś piłkarz z przeciętnym nazwiskiem, który i tak by sobie życzył nie wiadomo ile $$.
|