Forza napisał(a):

A moze to nazwisko to wlasnie Meghni z Lazio ?
Druga sprawa to Smolarek. Ten gosc jechal cale zycie na slawie ojca (wybitnego pilkarza). Jego talent to kwestia dyskusyjna. Jak dla mnie slabo biega, drybluje przewidywalnie, warunkow fizycznych nie ma, gra czesto stamolubnie. Majstersztykiem bylo ze jego manadzer wcisnal go do Borussi a potem do Racingu. Tyle ze przebieg jego kariery doskonale pokazuje ze wszedzie gdzie gral po Dortmundzie to albo lawka rezerwowych albo trybuny. W naszej lidze sobie nie poradzi rowniez
|
no i dostał Ebi 400 tyś € rocznego kontraktu u Wojciechowskiego
Myśle że Meghni z Lazio za mniej by nie przyszedł grac do Wisły.