|
Cóż temat brzmi polityka transferowa Wisły a niewątpliwie wymiana zdań pomiędzy Kolegami Wolfy a Maci0sem niewiele miała z tym wspólnego.Proponuję dla dobra ogółu obu Panom wszystkie niedomówienia wyjaśnić raczej na PM niż na publicznym Forum...
Wracając do meritum.Cały czas w kontekście naszej sytuacji kadrowej zastanawiam się kim ma być ten "piłkarz z nazwiskiem" a ściślej mówiąc na jakiej pozycji ma grać?
Wiadomo że logiczne przynajmniej w teorii byłoby ściągnięcie napastnika wszak to jest z reguły pozycja która przyciąga największą uwagę kibiców a i owe "nazwisko" wyrobić sobie najłatwiej.Z drugiej strony nasz aktualny stan posiadania wskazywałby raczej na obronę.Co o tym sądzicie?
|