bridgeburner napisał(a):

W Cikosa za 200 kE to w życiu nie uwierze
Zapewne to jest kwota jaką trzeba będzie dopłacić do 50 kE za wypozyczenie
|
Tak samo jak to 500 tysięcy za Jovanica? Liga serbska jest chyba nawet za naszą. Wątpie że ten chłopak tyle kosztował i to jeszcze bramkarz bez żadnych konkretnych dokonań.