Wyświetl pojedynczy post
Al_29
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17361
Stary 27.07.2010, 08:57
1986 napisał(a):Wyświetl post
Ktos oglądał festiwal muzyki rosyjskiej na TVP2 1cześć

Jak nazywał sie wystepujący na końcu zespoł (3 dziewczyny )
Nie wiem czy jesszcze aktualne, ale zespół zwie sie Fabrika

pozdro.

Odpowiedz cytując