Wyświetl pojedynczy post
wislak_krosno
Junior Member
 
Od: 08.2006
Skąd: Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13084
Stary 27.07.2010, 08:27
właśnie pisalem o tym wyzej chyba sesja fotograficzna, trzeba obczajac na oficjalnej bo niebawem powinny sie foty pojawic
wislak_krosno
Odpowiedz cytując